“France Football” publikon formacionin e dekadës

RrugaPress2

Jemi në ditët e fundit të kësaj dekade dhe po bëhen shumë bilance sa i përket statistikave dhe ngjarjeve që dhuroi kjo dekadë. Përveç statistikave, “France Football” ka publikuar së fundmi edhe formacionin më të mirë të 10 viteve të fundit. Sipas prestigjiozes franceze, në portë është një ikonë si […]

Dy shenjat më me fat për sot

RrugaPress2

Demi Do jeni shumë intuitivë gjatë kësaj dite dhe do e kaloni më lehtë çdo pengesë që do ju dalë. Nëse keni një lidhje do i kaloni një e nga një të gjitha vështirësitë që ju kishin ndarë nga partneri dhe do jeni shumë më optimistë për të ardhmen. Ju […]

Lamborghini gjigant me gjashtë rrota

RrugaPress2

Abimelecdesign ka punuar në një Larborghini, duke e kthyer në makinë me gjashtë rrota, të aftë për të gjitha terrenet, por pa ia ndryshuar dukjen origjinale që e ka. Versioni i kësaj makine ngjan shumë me Mercedes-AMG G63 6X6. Brenda automjetit thuhet se është i njëjti motor me V12 si […]