Iljaz Shehu/ Kandidati i LVV për Lezhën dorëzon në KQZ 1300 firma më shumë se pragu pranues

User1

Dorëzohen 3010 nënshkrime në mbështetje të kandidatit Iliaz Shehu Këtë të premte, 3 ditë para afatit, një grup prej nëntë vetash, anëtarë të komitetit nismëtar, përfaqësues dhe aktivistë të Lëvizjes VETËVENDOSJE! dorëzuan në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve dosjet me nënshkrimet mbështetëse të 3010 qytetarëve të qarkut Lezhë për zyrtarizimin e […]