Tre serbë arrestohen në Beograd, vrasin amerikanin për 21 euro

User1
0 0

Tre të arrestuarit përkatësisht të moshave 38, 35 dhe 57 vjeç kanë vrarë shtetasin amerikan 54-vjeçar në përpjekje për ti marrë atij paratë që kishte me vete të cilat arrinin vlerën e 21 eurove ose 2500 dinarë.

Tre persona janë janë arrestuar në Beograd ditën e sotme, pas kryerjes së veprës penale ‘vrasje e rëndë’.

Tre të arrestuarit përkatësisht të moshave 38,35 dhe 57 vjeç kanë vrarë shtetasin amerikan 54-vjeçar në përpjekje për ti marrë atij paratë që kishte me vete të cilat arrinin vlerën e 21 eurove ose 2500dinarë.

Me urdhër të Prokurorisë së Beogradit, në bashkëpunim me policët e Ministrisë së Brendshme, të Republikës së Serbisë, tre persona janë arrestuar dhe me vendim të Zyrës së Prokurorit të Lartë Publik në Beograd, të dyshuarit u ndaluan deri në 48 orë dhe ata do të merren në pyetje në Prokurorinë e Lartë Publike në Beograd.

Rruga Press


Next Post

Moti: E mërkurë - e enjte, 5 - 6 maj 2021

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia e presionit të ulët atmofserik dhe masa ajri të paqëndrueshme duke kushtëzuar mot të qëndrueshëm në vendin tonë.  E Mërkurë, 05 Maj 2021 Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje shiu të pakta në Perëndim. Era do të […]