VIDEO/ Erdogan shkon në dyqan akulloreje, truprojat e tij detyrojnë të renë të rregullojë qendrimin para Presidenti

User1
0 0
Shpërndaje

Në një video e publikuar nga mediat turke, shihen truprojat e Erdogan, të cilët këshillojnë një vazjë, teksa ajo po hante akullore në Beylerbeyi.

Truprojat e Presidentit Rexhep Tajip Erdogan kanë detyruar një vajzë të re që të rregullojë qendrimin para tij. Në një video e publikuar nga mediat turke, shihen truprojat e Erdogan, të cilët këshillojnë një vazjë, teksa ajo po hante akullore në Beylerbeyi.

Advertisements

Siç shihet edhe nga videoja e mëposhtme, truprojat e Erdogan, nuk kanë pëlqyer qëndrimin e qytetarës para Presidentit dhe i kanë kërkuar asaj që të drejtojë trupin.

Rruga Press

Next Post

Kredia për shtëpi të re arrin nivelet më të larta të gjashtë viteve të fundit në Shqipëri, përqëndrimi më i madh, në Tiranë

ShpërndajeKy është niveli më i lartë në të paktën gjashtë vitet e fundit. Krahasuar me një vit më parë, kredia për shtëpi është rritur me 61%. Vetëm për muajin prill të këtij viti, sektori bankar ka disbursuar 3.3 miliardë lekë ose rreth 27 milionë euro kredi të reja për shtëpi, […]