VIDEO/ Po fliste për takimin Lukashenko-Putin, e dashura “i bën gjëmën” analistit rus, shfaqet e zhveshur

User 5
0 0
Shpërndaje

Një televizioni ukrainas u detyrua të ndalonte transmetimin e intervistës me një analisti rus, i cili po rrëfente detaje rreth takimit të dy liderve, Vladimir Putin dhe Alexadnër Lukashenko-s.

Arsyeja e ndërprerjes ishte paraqitja e një vajze të zhveshur në ekran, shkruajnë mediat e huaja. Siç thuhet më tej, bëhet fjalë për analistin Dmitry Elovsky që ishte gati të fillonte t’i përgjigjej pyetjeve të gazetarit, por pati një pauzë të zgjatur sepse ai nuk e dëgjoi pyetjen.

“A po ndodh diçka atje? Unë nuk mund të dëgjoj asgjë”, pyeti analisti personin prapa ekranit të kompjuterit. Vajza më pas e ktheu ekranin drejt saj, e u zbulua se ishte e zhveshur nga beli lart.

Elovsky shpejt e ktheu ekranin përsëri nga vetja, por transmetimi i intervistës u ndërpre menjëherë për shkak të “vështirësive teknike”, dhe drejtuesit vazhduan me emisionin.

Rruga Press

Next Post

Moti të shtunë dhe të diel, 5 - 6 qershor 2021

ShpërndajeGadishulli i Ballkanit po ndikohet nga zonë me presion të lartë atmosferik cili do të ifluencojë mot të qëndrueshëm në vendin tonë gjatë ditës së somte pasi java ardhshme do të rikthejë reshjet e shiut. E shtunë, 5 qershor 2021 Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim […]